نقاشي ساختمان قلي تهران کرج 


بهترين اکيپ نقاشي ساختمان


نقاشي ساختمان قلي پور را با نام بابک قلي پور و باشماره 09127680354 بشناشيد


نقاشي ساختمان در شهريار و پرند 


نقاش خانه


نقاشي خونه


آموزش نقاشي ساختمان


آشنايي با تاثير مفيد رنگ آبي در درمان بي‌خوابي


 


 


رنگ آبي داراي خاصيت آرامش بخشي، ضد اضطراب و تسکين دهنده سيستم اعصاب است از اين رو در درمان بي‌خوابي مفيد است


 


به گزارش ايرنا، دکتر"امير رضا چمني" درزمينه تاثير رنگ‌ها از نظر روانشناختي افزود: با توجه به اين که برخي رنگ‌ها، خاصيت تحريک کنندگي و برخي رنگ‌ها آرامش‌بخش هستند، ترکيب رنگ‌ها در طبيعت به نحوي است که باعث ايجاد تعادل در روح و روان انسان مي‌شود.


 


وي خاطرنشان کرد: ‌برخي رنگ‌ها در طبيعت مانند رنگ‌هاي قرمز محرک و برخي رنگ‌هاي روشن مثل سبز و آبي به انسان آرامش مي‌بخشند، به عبارتي رنگ‌هاي محرک با تاثير بر روي بدن موجب افزايش ضربان قلب، فشار خون و نبض و تنفس مي‌شوند و در مقابل رنگ‌هاي روشن موجب کاهش اين موارد مي‌شوند.


 


  آشنايي با خواص و تاثيرات رنگ‌ها


 


چمني گفت: رنگ سفيد نماد پاکي و سمبل قداست است و با توجه به اين که رنگ سفيد، نشاط، سرور و پاکي را به همراه دارد، در احاديث زيادي به پوشيدن لباس سفيد تاکيد شده است.


 


وي افزود: رنگ زرد سمبل روشنايي،‌ فعاليت، ‌کار‌، تلاش‌ و ‌شادي آور و رنگ اميد است، بنابراين توصيه مي‌شود براي کودکان از لباس زرد استفاده شود.


 


اين روانپزشک يادآور شد: ‌رنگ زرد از نظر درماني، رنگ تحريک‌کننده ذهن، ‌هوش و سيستم اعصاب است و به دليل خاصيت محرک و شادي‌آور آن در درمان بيماران افسرده، ‌بي‌حوصله و گوشه‌گير استفاده مي‌شود.


 


به گفته وي ‌رنگ سبز زيباترين رنگ‌هاست و به عنوان رنگ جواني، سمبل رشد و نمو و علامت بهار است. اين رنگ نمايشگر حيات و سرزندگي است. علاوه بر اين از نظر درماني نيز رنگي آرام بخش اعصاب و در رفع خستگي موثر است و از خاصيت ضد اضطرابي برخوردار است.


 


اين روانپزشک افزود: بررسي‌ها نشان داده است رنگ سبز مي‌تواند فشار خون‌، تنفس و ضربان قلب را کاهش دهد. بنابراين از اين رنگ در رنگ‌آميزي ديوار اتاق‌هاي عمل و لباس پرستاران بيمارستان‌ها و مراکز بهداشتي استفاده مي‌شود.


 


چمني با بيان اين که رنگ قرمز شادي آفرين، ‌نشاط آور، ‌نيروبخش و ‌اشتها آور است، افزود: اين رنگ اعتماد به نفس را افزايش مي‌دهد ولي به دليل تحريک کنندگي توصيه مي‌شود افراد داراي مشکلات اعصاب و روان از آن پرهيز کنند.


 


وي خاطرنشان کرد:رنگ قرمز از بين رنگ‌ها، رنگ گرم تلقي مي‌شود و در درمان بيماري‌هاي پوستي مثل مخملک از آن استفاده مي‌شود.

رنگ پلاستيک سحر در شهريار و انديشه و کرج,
رنگ سحر در شهريار و انديشه و کرج فروش,
نرخ رنگ سحر در شهريار و انديشه و ک"/>
 انتشار از منبع : naghashi91-parsi - naghashi91-parsi
چهارشنبه 22 دی 1395 ساعت 21:50:37
  برچسب ها : مي‌شود ,نقاشي ,رنگ‌ها ,رنگ‌هاي ,استفاده ,اعصاب ,استفاده مي‌شود , اين روانپزشک ,توصيه مي‌شود ,رنگ‌هاي روشن ,سيستم اعصاب